PZHGP Oddział Końskie 0172

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

WERYFIKACJA SPISÓW GOŁĘBI MŁODYCH NA ROK 2014

Do dniu 3 sierpnia 2014 (niedziela) do godziny 18:00 należy ZWERYFIKOWAĆ wydrukowane próbnie listy startowo-zegarowe gołębi młodych sporządzone na podstawie złożonych spisów.

Po tym terminie NIE będzie możliwości zgłoszenia żadnej poprawki, ponieważ spisy zostaną wydrukowane i wysłane do Okręgu Kielce.

Wydruki list startowo-zegarowych znajdują się u Prezesów Sekcji do wglądu.

Istnieje możliwość wgrania gołębi przez rachmistrza do zegarów TAURIS, dlatego należy złożyć zegary u Prezesów sekcji najpóźniej do dnia  3 sierpnia 2014 (niedziela).


 

Lista konkursowa oddziałowa z lotu gołębi dorosłych PARYŻ/ANDREZEL FRANCJA 2014-07-17

        LISTA KONKURSOWA 15/2014
                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                               Oddziału KOŃSKIE
                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości
              PARYŻ/ANDREZEL-FRANCJA
       ─────────────────────────────────────────────────────────────────────
                        LOT NIE ZALICZANY do GMP, MP i MR
       Data odbytego lotu                               - 17.07.2014 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 1291340 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 02°50'00.0"-48°36'26.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:20:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Punkty stałe za konkurs                          - 100.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 32
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 84
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 21
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 17
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 4-12:07:39
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 359.94 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 11-16:18:08
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 113.29 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 130h.10m.52s.
       Czas przetwarzania lotu : 2014-07-29 / 22:42:28
                    ┌───────────────┬───┬─────┬─────┬─────┐
                    │    SEKCJA     │Hod│WłGoł│Konk.│% Ngr│
                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤
                    │MODLISZEWICE   │ 15│   38│   12│ 31.6│
                    │GOWARCZÓW      │  4│   11│    2│ 18.2│
                    │KOŃSKIE        │ 13│   35│    7│ 20.0│
                    ├───────────────┼───┼─────┼─────┼─────┤
                    │ RAZEM ODDZIAŁ │ 32│   84│   21│ 25.0│
                    └───────────────┴───┴─────┴─────┴─────┘
   17.07.2014.-PARYŻ-FRANCJA            
┌───┬──────────────────────┬─┬────────┬─┬───────────────┬─┬────────┬────────┬──────┬──────┬───────┐
│Lp.│NAZWISKO HODOWCY      │s│ W- K- S│S│OBRĄCZKA RODOWA│P│T PRZYL.│V/Tskor.│COEFIC│PUNKTY│ODLEGŁ.│
├───┼──────────────────────┼─┼────────┼─┼───────────────┼─┼────────┼────────┼──────┼──────┼───────┤
                             ------- DZIEŃ  4  -------
   1 SIPIKA KRZYSZTOF       1  3- 1- 0 S PL-0172-09-1021 0 12:02:53 12:07:39        100.00 1287770
                             ------- DZIEŃ  5  -------
   2 OBARA BOGUSŁAW         1  4- 2- 0 S PL-0172-11--280 1 07:22:11  7:26:01         99.00 1288470
   3 SERAFIN ANDRZEJ        3  4- 1- 0 S PL-0172-08-4890 0 15:46:55 15:48:25         98.00 1290220
                             ------- DZIEŃ  6  -------
   4 MIKA DARIUSZ           1  4- 2- 0 S PL-0172-08--885 0 12:20:42 12:23:48         97.00 1289020
   5 STROJEWSKI PAWEŁ       1  3- 1- 0 S PL-0293-10-9487 1 13:07:23 13:08:39         96.00 1290390
   6 PISKRZYŃSKI PIOTR      1  3- 1- 0 S PL-0177-06--855 1 13:27:48 13:31:09         95.00 1288830
   7 ŚLIZ ANDRZEJ           3  3- 1- 0 S PL-0172-09-6860 0 19:50:51 19:51:23         94.00 1290940
                             ------- DZIEŃ  7  -------
   8 KULETA STANISŁAW       1  3- 1- 0 S PL-0172-10--755 0 08:21:52  8:29:08         93.00 1285890
   9 MAJCHER ZBIGNIEW       3  2- 1- 0 S PL-0172-10--817 1 17:33:20 17:34:09         92.00 1290730
  10 CZECH WALDEMAR         1  3- 1- 0 S PL-0172-11-1695 0 20:16:34 20:22:25         91.00 1286950
                             ------- DZIEŃ  8  -------
  11 DEKA PAWEŁ             3  1- 1- 0 S PL-0172-06-4541 1 07:13:45  7:13:13         90.00 1291740
                             ------- DZIEŃ  9  -------
  12 OBARA BOGUSŁAW         1 . 2.---- S PL0172-10-12421 1 10:36:55 10:40:45         89.00 1288470
  13 ŚLIWIŃSKI PIOTR        1  3- 1- 0 - PL-0172-09-9669 1 14:54:51 14:59:17         88.00 1288020
  14 KSEPKA K. GORAJ P.     3  3- 1- 0 S PL-0172-08--283 1 16:57:31 16:52:09         87.00 1295360
  15 MIKA DARIUSZ           1 . 2.---- S PL-0172-08--805 0 17:15:07 17:18:13         86.00 1289020
  16 JABŁOŃSKI STANISŁAW    1  3- 1- 0 S PL-0172-09--718 0 17:44:10 17:50:14         85.00 1286790
  17 SERAFIN KRZYSZTOF      3  3- 1- 0 S PL-0172-09-9447 1 18:43:54 18:39:24         84.00 1294710
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
                             ------- DZIEŃ 10  -------
  18 OCETEK WITOLD          2  2- 1- 0 S PL-0105-11-7215 1 08:21:43  8:23:52         83.00 1289730
  19 PLUTA PAWEŁ            2  4- 1- 0 - PL-0172-08-6513 1 09:20:21  9:15:38         82.00 1294880
                             ------- DZIEŃ 11  -------
  20 CHOLEWIŃSKI RAJMUND    1  3- 1- 0 - PL0172-10-11383 0 05:40:10  5:45:23         81.00 1287430
  21 STĘPIEŃ WIESŁAW        3  4- 1- 0 - PL-0181-07--507 0 16:35:30 16:18:08         80.00 1304360
 ──────────────────── K O N I E C    K O N K U R S U ────────────────────
  22 KULETA STANISŁAW       1 . 2.---- S PL0414-11-12061 0 18:06:07 18:13:23               1285890
                             ------- DZIEŃ 12  -------
  23 PISKRZYŃSKI PIOTR      1 . 2.---- S PL-OL-11-235343 0 05:58:17  6:01:38               1288830
  24 JACASZEK SŁAWOMIR      2  3- 0- 0 S PL0172-09-11172 0 06:54:14  6:50:32               1294120
  25 MŁYNARCZYK ZENON       3  3- 0- 0 S PL0172-10-14523 1 10:23:39 10:13:31               1298940

 

LOT NR 14 HANNOVER-3 27.07.2014 - WYNIKI

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ──────────────────────────────────────────
           CHOLEWIŃSKI RAJMUND      sek  1   -  5 konk.   390.96 pkt.
           KRÓL PRZEMYSŁAW          sek  1   -  5 konk.   386.64 pkt.
           MIKA DARIUSZ             sek  1   -  5 konk.   384.17 pkt.
           KULETA STANISŁAW         sek  1   -  5 konk.   375.29 pkt.
           KACZMARCZYK SŁAWOMIR     sek  3   -  5 konk.   354.02 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ──────────────────────────────────────────
           CHOLEWIŃSKI RAJMUND      sek  1   -  7 konk.   548.32 pkt.
           KRÓL PRZEMYSŁAW          sek  1   -  7 konk.   531.17 pkt.
           KULETA STANISŁAW         sek  1   -  7 konk.   528.61 pkt.
           MIKA DARIUSZ             sek  1   -  7 konk.   525.01 pkt.
           ADAMUS MARIUSZ           sek  3   -  7 konk.   520.79 pkt.
 

Sklep Wszystko dla Gołębi BriefTauben

sklep kielceZapraszamy!

Sklep Wszystko dla Gołębi BriefTauben 

zamówienia poprzez sklep online

http://wszystkodlagolebi.eu/

lub do stacjonarnego sklepu

ul. Mielczarskiego 10, Kielce

 

Witamy!

logo pzhgp

Serdecznie witamy na stronie

PZHGP Oddziału Końskie 0172

[ Przejdź do aktualnych informacji oddziałowych ]

herb konskie

 

logo pzhgp

Logowanie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości i 1 użytkownik 
www.HostingFirmowy.pl
Reklama